Sobota, 13 července, 2024
novinky
Domůpro ŽenyVyzmizíkujte vrásky za 3 minuty

Vyzmizíkujte vrásky za 3 minuty

-

Vadí vám vrásky okolo očí? Tak se jich zbavte! Přímo je vyzmizíkujte. Že to není možné? Ale je. S korejskou přírodní kosmetikou tedy určitě.

Korejky jsou pověstné svými vysokými nároky na kosmetiku, jakou používají. Nekvalitní produkty u nich nemají šanci. Proto korejská kosmetika dobývá světový trh. A prostřednictvím společnosti PURE DISTRICT se dostává se i k nám. A nejenom to. Její majitelky, PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková, jsou skutečné znalkyně v oboru.

Vlastní anti-age výzkumy

Produkty, které se nakonec rozhodnou nabízet svým zákaznicím a na svém e-shopu, opravdu pečlivě vybírají. V nabídce tak nenajdete jediný produkt, o jehoúčinnosti by nebyly stoprocentně přesvědčeny. Zkrátka za své zboží dávají ruku do ohně. A nejenom to. Ony samy aktivně vytvářejí vlastní anti-age výzkumy. Pokud i vás tento obor, který rozhodně má budoucnost, také zajímá, rozhodně doporučujeme navštívit jejich nový showroom na pražských Vinohradech.

Nejenom vrásky budou minulostí

Ale zpět k zázračnému korejskému zmizíku vrásek. Jím je v mnoha ohledech geniální sérum Nine Tails z portfolia korejské značky GIBEST, které v podstatě plně nahradí dermální výplně. Tajemstvím úspěchu je jeho jedinečné složení. Kombinace exosomů, PDRN, peptidů, kyseliny hyaluronové a dalších přírodních extraktů, která vypíná vrásky už po první aplikaci. A ta pravidelná pak přináší výsledky srovnatelné s účinky injekčních výplní.

Silná imunita, perfektní paměť a energie na rozdávání

V PURE DISTRICT moc dobře vědí, že krása přichází zevnitř. Na kvalitě pleti se tak odráží i celkový zdravotní stav. A základem zdraví je silná imunita. Tu efektivně posílí ženšenový extrakt KOMBE (vlastní brand PURE DISTRICT, který je chráněn ochrannou známkou pro evropský trh). V tomto případě se jedná o skutečný elixír zdraví, který nejenže posílí imunitu, ale dodá energii a zlepší paměť.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek