Sobota, 24 února, 2024
novinky
DomůRady a NávodyVyzdobte vaše okna s přispěním dřevěných truhlíků

Vyzdobte vaše okna s přispěním dřevěných truhlíků

-

Zanedlouho bude zima, a tak si mnozí z nás v hlavě připravují schéma letošního složení výzdoby v truhlících na oknech. Ať už máte menší nebo větší rodinný dům, bydlíte v bytovce nebo máte byt s balkonem nebo lodžií, všude vám může dělat krásnou výzdobu truhlík umístěný v dřevěném obalu. Kvalitní, krásné, v různých velikostech i provedeních, ale přitom za rozumné ceny, najdete na Amadea.cz.

Investujte do nových dřevěných truhlíků

Už samotné dřevěné truhlíky budou moci za to, že se vaše okna, respektive vaše truhlíky, budou líbit. Ke dřevu se hodí jednoduše všechno, a tak nebude příliš záležet na tom, jaká je roční doba, a zda se v truhlíku nachází podzimní aranžmá, zimní výzdoba v podobě chvojí s různým vánočním zdobením, nebo začíná jaro, a tak jsme nasadili první kvítky, či rovnou letničky, které budou kvést až do podzimu.

Na Amadea.cz najdete dřevěné truhlíky přírodní i nabarvené. Máte rádi spíše světlé barvy? Sáhněte po přírodní variantě, např. jednoduchých truhlících tvořených destičkami ve vodorovné poloze. O něco zajímavější jsou pak truhlíky tvořené laťkami ve svislé poloze. K dostání jsou i velmi zajímavé obaly na truhlíky v podobě válce. Tady jsou laťky postaveny k sobě „plochými“ širokými stranami.

Ozdoby do interiéru, exteriéru i dřevěné šperky

Na webových stránkách Amadea.cz najdete nejen truhlíky, ale i dřevěné bedýnky, dřevěné vázy, příbory, také dřevěné betlémy, které se vám budou hodit právě v přicházejícím vánočním čase, také dřevěné anděly, podnosy a mnohé jiné. 

Nechybí ani dřevěné šperky a pro muže dřevěné motýlky k obleku. Ze šperků můžeme jmenovat třeba jednoduché dřevěné náušnice, které lichotí každé ženě a dívce. A mohou být i zářivé a pestré, stačí vybrat takové, které jsou zdobeny zářivými barvami.

Podívejte se na krásné české výrobky z masivního dřeva za přijatelné ceny. Budete mile překvapeni. 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek