Sobota, 13 července, 2024
novinky
DomůRady a NávodyMáte málo místa? Kvalitní italské sedačky vám zajistí komfort ve dne i...

Máte málo místa? Kvalitní italské sedačky vám zajistí komfort ve dne i v noci

-

Je mnoho rodin nebo párů, kteří žijí v menším bytě či domě, než by potřebovali. I když by si třeba rádi pořídili bydlení větší, není to na pořadu dne, a tak používají ke spánku jednu místnost, v níž se nachází gauč či sedačka určená k rozkládání. Ne vždy je ale takový nábytek kvalitní. Hledáte lepší náhradu? Řešením jsou italské sedačky, v nichž je ukrytá matrace a skvěle nahradí i moderní postele.

Ulehněte na rozkládací italskou sedačku

Nejlepší italské sedačky od Alterego Divani patří skutečně k TOP produktům ve své kategorii. Mají elegantní moderní vzhled, ale najdete i modely, které jsou vyráběny ve stylu retro, který je dnes velmi populární. Rozkládání sedaček je maximálně pohodlné, zvládnete jej jedním pohybem.

Sedačky na každodenní spaní nabízí možnost výběru mechanismu, abyste měli to správné pohodlí. Budete spíš pro standardní kovový mechanismus, nebo s nastavitelnými lamelami? Uvnitř sedačky je ukryta celá matrace, dokonce si můžete vybrat z několika variant tak, aby vám plně vyhovovala i tvrdost.

Samozřejmostí je, že jsou rozkládací sedačky na každodenní spaní k dostání v mnoha barvách, mají příjemný vzhled, potahový materiál je odolný a snadno se čistí. Každodenní rozkládání a skládání nejenže nebude znát, ale nebude vás ani obtěžovat tím, jak je jednoduché.

Nejde sice o zámecký nábytek, ale i tak působí tyto sedačky od jednoho z nejlepších italských výrobců velmi precizně.

Dotvořte atmosféru úžasným křeslem

Pokud máte v obývacím pokoji místo na to, aby zde bylo alespoň jedno křeslo, pořiďte si ho. Díky němu budete moci relaxovat, usadit pohodlně hosta, stačí mít u něj lampu a můžete zde komfortně číst, plést, luštit křížovky… Designová křesla navíc umí podtrhnout váš styl.

Kvalitní nábytek najdete na ibanabytek.cz. Podívejte se. Budete zaručeně spokojeni.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek