Úterý, 21 května, 2024
novinky
Domůpro Ženy Chcete si vychutnat vůni vyhlášených parfémů levně? Víme, kde nakoupit

 Chcete si vychutnat vůni vyhlášených parfémů levně? Víme, kde nakoupit

-

Parfémy jsou tu s námi již déle než čtyři tisíce let. První dochované zmínky pocházejí ze starověké Mezopotámie, kdy tehdejší lidé míchali nejrůznější květiny, olej a myrhu, aby získali nádherně vonící přípravek. V dnešní době jsme samozřejmě o pořádný kus dále a můžeme se těšit z desítek a desítek vyhlášených značek z celého světa. Lákají vás elegantní vůně, ale nechcete zbytečně utrácet celou výplatu?

Alternativní parfémy

Lákají vás vůně od světoznámých výrobců, jako jsou třeba Yves Saint Lauren, Prada, Chanel, Valentino, Versace a další značky? Nelíbí se vám však, že všechny tyto vůně stojí pořádný balík? V takovém případě jsou pro vás správnou volbou spíše alternativní parfémy, jež jsou inspirované původními značkami.

V tomto ohledu se hodí zmínit hlavně Niche parfémy. V rámci této řady naleznete desítky produktů, které se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a chlubí se vysokou koncentrací esenciálních olejů. Ačkoliv jsou poměrně přesně inspirované světoznámými značkami, i přesto stojí jen zlomek jejich ceny.

Přesvědčte se sami

Láká vás například klasika v podobě Baccarat Rouge 540? V takovém případě si určitě dopřejte parfém Platin 248 pod vloženým odkazem. Tato unisex vůně váš potěší převahou jasmínu a šafránu, které doplňuje ambrové dřevo, cedrové dřevo a borovice. K tomu připočtěte 22 % esenciálních olejů a máte naprosto jasno.

Máte spíše rozdílný vkus? Pak se podívejte na webové stránky oblíbených dodavatelů z Romeron, projděte si pestrou nabídku alternativních parfémů a ihned získáte inspiraci. U každého jednotlivého kusu máte napsané, jakou světoznámou značkou se inspiruje. Díky tomu si dopřejete elegantní vůni za krásnou cenu.

V nabídce najdete jak dámské a pánské, tak i unisex varianty pro obě pohlaví.     

Mohlo by Vás zajímat

PR článek