Sobota, 13 července, 2024
novinky
Domůpro ŽenyBuďte pintlich kdekoliv – aneb hloubkové čištění auta za pár minut

Buďte pintlich kdekoliv – aneb hloubkové čištění auta za pár minut

-

Nenechte se limitovat kabely ani zásuvkami – vypucovat a provonět svého motorového miláčka zvládnete na chalupě, zahradě i na sídlišti! Budete potřebovat správnou kosmetiku a praktického parťáka!

Krásně čistá palubka, průzračný výhled a voňavé sedačky jsou snem, který s mazlíčky a rodinou obvykle bývá těžké udržet. Pokud ale máte kvalitní pomůcky a kosmetiku, můžete dopřávat stejně jako pleti i svému autíčku kvalitní péči, díky které zůstane jeho interiér déle krásnější, funkční a provoněný. Takový malý wellness navíc motorovému miláčkovi můžete v dnešní moderní době dopřát všude.

Rychle vyčištěný interiér auta – kdekoliv!

Už jste vyklepali koberečky a pořádně vysáli sedačky? Pak přichází na řadu další pomocník, kterého po zimě pravděpodobně využijete i doma nebo na terase. Sedačky mají paměť – ukládá se do nich každá rozlitá limča, ukápnutá zmrzlina, pot i pachy mokrých mazlíčků. To vše ale můžete celkem snadno z čalounění dostat.

Výkonný aku tepovač SE Compact Battery si vás získá nejen díky svobodě pohybu, ale také díky skvělému výkonu, se kterým vlákna sedaček, koberečků i potahu v kufru vyčistíte opravdu do hloubky. Velikou výhodou je možnost využití stroje bez přístupu k elektrické zásuvce. Baterie 18 V zajistí energii až na 24 minut. Dlouhá a ohebná sací hadice s vnitřní hadicí na čisticí prostředek zaručují velké pohodlí a flexibilitu při čištění i na těžko přístupných místech. Hravě tak zvládnete autosedačky, čalounění na zahradním nábytku i kobercích. Po práci stačí spustit funkci hygienického proplachu. Ten odstraní nečistoty z přístroje a hadice, takže zabraňuje vzniku bakterií a zápachu. A tepovač je opět připraven vám posloužit.

Mrkněte na možnosti tepovače:

Wellness pro auto!

Aby auto dobře sloužilo, reprezentovalo, a hlavně stále vám dělalo radost, můžete mu dopřát takový malý wellness. Stejně jako pleť vaší drahé polovičky si i interiér vašeho miláčka žádá menší péči. Věřte, že využití autokosmetiky rozhodně nebudete litovat!

Čistič interiéru auta Kärcher RM 651 vás potěší zejména, pokud hledáte univerzální čistit, který použijete jak na sedačky, palubku, displeje či umělou kůži. Účinně odstraňuje pachy a nečistoty, jako je špína, otisky prstů, mazací filmy, zbytky jídla a pití, stejně jako sluneční krém. Zároveň s jeho použitím předcházíte znečištění v takovém rozsahu. Jeho příjemná citrónová vůně navrátí do vašeho auta svěžest.

S čističem autoskel Kärcher RM 650 se podíváte na zoubek i odolným nečistotám, jako jsou mastné otisky prstů. Využijete jej i na zrcátka, čelní skla nebo světlomety, protože si bezvadně poradí i se zaschlým hmyzem a ulpívajícími emisemi. Na sklech nezůstanou šmouhy ani odlesky. Použitím prostředku předcházíte i opětovnému velkému znečištění. Takže budete mít dlouho krásný výhled a přehled.

Na palubní desce se kromě špíny a mastným flekům chceme vyhnout ještě jedné nepříjemnosti – škrábancům. Občas stačí ale jeden neobratný pohyb s klíči nebo dlouhými nehty a rýha je na světě. S čističem palubní desky Kärcher RM 652 hloubkově odstraníte špínu a zároveň i plastový povrch chráníte před vodou i nečistotami. Díky UV ochraně zpomaluje žloutnutí a ztrátu barvy. Navíc skryje i jemné škrábance, takže kokpit vašeho auta zůstává déle krásný.

Více informací o pomocnících naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek