Sobota, 13 července, 2024
novinky
DomůRady a NávodySháníte odolný stan, ve kterém budete moci prodávat své výrobky na pouti?

Sháníte odolný stan, ve kterém budete moci prodávat své výrobky na pouti?

-

Lidé milují nejrůznější formy venkovní zábavy. Přesně proto se během hezčích měsíců v roce pořádají festivaly, poutě, koncerty, sportovní události, výstavy a podobně. Během těchto akcí máte možnost postavit si vlastní stánek a něco málo si vydělat. Jaké zázemí snadno převezete, rozložíte a nebude vás stát jmění?

Nůžkové stany

Nůžkové stany nejsou žádná novinka. Jedná se o velmi jednoduché konstrukce, které se dají rozložit/složit během deseti až patnácti minut. Ve složeném stavu je snadno přenesete, protože váží jen několik málo kilogramů.

Takový reklamní stánek mívá nejčastěji základnu buď z oceli, nebo hliníku. Přes ni je přetažená odolná plachta, která chrání před deštěm, větrem, vedrem a částečně i zimou. A právě v tomto geniálním vynálezu budete trávit svůj čas a vydělávat peníze.

Prodejní stánek se vyrábí v nejrůznějších rozměrech – od 2 × 2 až po 3 × 6 metrů. Jednotlivé konstrukce se samozřejmě dají s trochou šikovnosti propojit, takže získáte prostor podle svých představ.

Za pár kaček

Kolik vlastně stojí takový párty stan? Budete překvapení, jak levný dokáže být. Ocelový stan 2 × 2 metry vás vyjde přibližně na 4 800 Kč, hliníkový stan 3 × 6 metrů asi na 14 800 Kč. V žádném případě se tedy nejedná o kdovíjak vysokou investici.

A kde vlastně objednáte poctivé nůžkové stany? Podívejte se třeba na internetové stránky populárních dodavatelů z firmy Expodům. Ti nabízí pestrý výběr ocelových i hliníkových stanů v různých rozměrech. Stejně tak si budete moci zvolit z různých barev, a dokonce si nechat vytvořit i potisky dle svých přání.

Budete-li mít zájem, můžete si objednat i ubrusy na rozkládací stoly, vlajky, bannery s očky, obaly, vodní zátěže, náhradní díly i všechny další důležité předměty.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek