Sobota, 13 července, 2024
novinky
Domůpro ŽenyPořiďte dětem jednorázové plenkové kalhotky. Doběhnout na WC bude hračka

Pořiďte dětem jednorázové plenkové kalhotky. Doběhnout na WC bude hračka

-

Spousta rodičů se všemožně snaží pomoct dítku k tomu, aby nemuselo používat jednorázovou plenu. Možností je mnoho a k velmi dobře hodnoceným a osvědčeným patří výměna jednorázových plen za jednorázové dětské plenkové kalhotky. Jsou jako slipy či kalhotky, ale když má náhodou batole nehodu, „kryje mu záda“ a zachytí ji. Tím není dítě ve stresu z nutnosti převlékat se, ani rodič z nutnosti dítko převléct a uklidit.

Vyzkoušejte Dada Pants

Na našem trhu můžete koupit jednorázové dětské plenky, také jednorázové dětské plenkové kalhoty nebo třeba vlhčené kapesníky od společnosti DADA. Její výrobky jsou primárně určeny pro polský trh, ale už roky jsou nás velmi populární, protože jsou kvalitní, a přesto levné. Vyrovnají se svou kvalitou, propracovaností, krásným designem i značkovým, drahým plenám, nebo je rovnou předčí.

Koupit si můžete jednorázové plenky Dada ve třech různých sériích, takže si vybere skutečně každý. Jde o Extra Soft, Extra Care a Pure Care.  

Dada Pants, tedy zmiňované plenkové kalhotky, o kterých mluvíme coby pomůcce pro děti, které chceme odplenkovat, jsou pružné, dítko nikde netáhnou, přitom krásně drží. Ovšem když je nutné je rychle sundat, jde to velmi dobře, a velmi dobře je jde i zpět natáhnout k dalšímu použití. 

Velké plenkové kalhotky

Někdy mají potíž s počůráním i větší děti. Ty se budou díky plenkovým kalhotkám cítit mnohem pohodlněji. Velikosti Dada Pants jsou tři, vel. Dada Pants 4 pro děti od 8 – 15 kg, vel. 5 pro váhovou kategorii 12 – 18 kg a vel. 6 pro děti s váhou od 16+ kg. Aktuálně mají kalhotky vylepšení, poskytují 3x lepší pohodlí při nošení a ochranu proti protečení v jakékoli poloze, a to díky 10 % většímu savému jádru a o 20 % širším plenkovým kalhotkám a vylepšeným volánům. 

Kompletní nabídku, stejně jako další levné a kvalitní zboží, např. kozí mléko, kojenecké potřeby, látkové pleny, vlhčené ubrousky a mnohé jiné, najdete na kupplenky.cz. Stačí si vybrat. 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek