Sobota, 13 července, 2024
novinky
Domůpro ŽenyJaké účesy budou IN na podzim 2021? Nastínila je vlasová stylistka světových...

Jaké účesy budou IN na podzim 2021? Nastínila je vlasová stylistka světových celebrit

-


Nevíte, co s vlasy a cítíte, že to chce změnu? Inspirujte se podzimními tipy celebritnou kadeřnice z Los Angeles: Laury polka. Jsou hravé a zábavné!

Gigi Hadid, Bella Hadid, Priyanka Chopra, Adriana Lima, Chrissy Teigen, Emma Roberts, Rosie Huntington-Whiteley, Hailee Steinfeld, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Olivia Munn, Poppy Delevingne … To jsou jen některé z celebrit, které česala vlasová stylistka Laura půlku. Jaké finty na úpravu vlasů doporučuje na podzimní dny?

Podzimní trendy jsou jednoduché a efektní
Když se vracíme z dovolených do kanceláří či někteří ještě do školních lavic, stojíme před výzvou udělat si nový účes.

V létě často necháváme vlasům volnost a neřešíme jejich nějak speciálně. Naštěstí největší účesové trendy na podzim jsou vůbec komplikované či složité takové zapnuto a dokážeme si je udělat samy, stačí jen pár pomůcek.


Čelenky – a hned několik
Díky čelenkám vytvoříme zajímavý účes z dlouhých i kratších vlasů prakticky okamžitě. Co je lepší než jedna čelenka? Více čelenek! Čelenky nejlépe drží na vlasech zhruba dva tři dny po mytí.

Použijte několik výrazných členek různých tipů, klidně i vlastnoručně vyrobené z korálků či kamínků nebo kousků látky. Výborně vypadá spojení několika tenkých čelenek s jednou hrubší výraznou. Existují výrobci, kteří vytvářejí celé sady takových „stohovatelných“ čelenek.

Chcete-li dosáhnout optimálního styling, natočte ofinu směrem od obličeje a připněte ji oblíbenou sponkou. Takto můžete upravit obě strany ofiny s pěšinkou uprostřed nebo na jednu stranu – jak vám to víc svědčí. Navíc, použité sponky vůbec nemusí být stejné, nebojte se je použít více i když jsou odlišné.

„Bublinkové“ copy
Další vzpomínka na dětství – možná i pro vás. „Bublinkový“ cop si uděláte velmi snadno a rychle. Nejdříve udělejte klasický ocas a pak postupně v pravidelných rozestupech stahujte vlasy dalšími barevnými gumičkami.

Zatímco kdysi se tento účes nosil ze všech vlasů upravených do jednoho nebo dvou ocasů, dnes je trendová i částečná úprava. „Bublinkové“ copy si uděláte, například, jen z vlasů vedle tváři.

Natupírované vlasy z 80. let
Jedním z největších podzimních trendů z oblasti účesů budou velkorozměrné hřívy. Takové, jak jsme poznali v 90. letech. Natupírované vlasy vytvářejí různorodou texturu a účes si uděláte i doma.

Stačí trochu zručnosti. Nejdříve si na kořeny vlhkých vlasů naneste texturizačný sprej nebo suchý práškový přípravek. Vmasírujte ho do vlasů a zaměřte se na kořínky, abyste je zvedli.

Poté vlasy vyfoukejte na okrouhlé kartáči nebo natočte na velké natáčky a vysušte. Na potřebných místech natupírujte a doupravujte řídkým hřebenem. Zafixujte lakem a můžete se vydat za dobrodružstvím.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek