Sobota, 13 července, 2024
novinky
Domůpro ŽenyDodejte svým vlasům přirozený vzhled a nechte je zazářit díky síle japonských...

Dodejte svým vlasům přirozený vzhled a nechte je zazářit díky síle japonských olejů

-

Vlasy jsou jednoznačně odrazem našeho zdraví. Pokud nás něco trápí, může se to za nějakou dobu negativně odrazit na jejich kvalitě. Proto je potřeba o sebe celkově pečovat, abychom se cítili zdravě a krásně. S péčí o vlasy vám pomohou nové produkty Syoss Oleo Intense, které vám díky unikátní směsi čtyř japonských olejů zajistí luxusní lesk a hebkost. Výsledkem pak budou krásně vypadající zdravé vlasy.

Přirozený vzhled vlasů jako opakující se trend

Dnešní doba přináší velké množství informací a rad o tom, jak o svoje vlasy pečovat a jakou vlasovou kosmetiku si zvolit. Ne jinak je tomu s trendy ve vlasové úpravě. „Lidé trendy samozřejmě sledují, ale řekla bych, že méně než dříve, protože se často mění a stále vrací. Je ale důležité vidět a vědět, co se ke každému člověku hodí, podle jeho vlasů i tvaru obličeje,“ říká kadeřnice Daniela Culková z kadeřnického salonu Krob’s. Pokud jste jednou z těch, která nerada se svými vlasy experimentuje a trendy příliš nesleduje, pak určitě nešlápnete vedle, pokud vsadíte na přirozený a ležérní vzhled vašich vlasů, což je mimochodem také jeden z opakujících se trendů, které nikdy neomrzí. O co by se ale každá z nás měla zajímat, je kvalitní a správná péče o vlasy.

Abyste docílila krásných, přirozených, ale hlavně zdravě vypadajících vlasů, je potřeba sáhnout po správné kosmetice, která vlasy oživí a nebude je zbytečně zatěžovat. Vyzkoušejte proto novou řadu vlasových kosmetických produktů Syoss Oleo Intense. Profesionální receptura se směsí čtyř japonských olejů se během mytí dokonale rozprostře po vlasech a tím je po celé délce vyživí a dodá jim luxusní lesk, aniž by je zbytečně zatěžovala.

Péče pro krátké i dlouhé vlasy

Trendy se v poslední době netočí pouze okolo vlasové péče, ale týkají se také účesů, které se rozhodneme nosit. „Řekla bych, že u dam stále letí mikádo tzv. bob. Zájem o tento střih sleduji hlavně v jarním období. U pánů je pak stále v kurzu střih „na Beckhama“ nebo střihy s kratšími vlasy po stranách hlavy a delšími nahoře,“ doplňuje Culková.

Naši pozornost si zaslouží dlouhé i na krátko střižené vlasy. Nová produktová řada Syoss Oleo Intense přináší výživu pro všechny typy střihů a vlasů. Značka Syoss navíc přichází na trh se zcela novým produktem, a to s oplachovou péčí Oil-to-Cream, která je unikátní v tom, že se olej po smíchání s vodou změní na pečující krém. Bezsilikonová péče pak opatří výživu mastným i suchým vlasům. Nová receptura navíc zajistí, že po opláchnutí nezůstanou na hlavě nežádoucí zbytky a vlasy jsou tak krásně lesklé.

Nová produktová řada Syoss Oleo Intense kromě péče Oil-to-Cream obsahuje také šampon, balzám a intenzivní balzám.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek