Sobota, 13 července, 2024
novinky
DomůMódaDo módy se vracejí hrubé podrážky i metalické barvy

Do módy se vracejí hrubé podrážky i metalické barvy

-


Podzim je tu rychleji, než bychom si nyní mysleli. Víte, jaké boty budou hitem podzimu?

Podzim 2021 se bude těšit několika velmi stylovým trendem iv podrážkové módě – od dřeváků po mokasíny s tlustou podrážkou. Nechte se inspirovat a vyberte si, co z nich přidáte do vlastní sbírky obuvi. Je přece příjemné dopřát si jednou za čas nový pár a podzimní trendy jsou přímo rozkošné:

1) Dřeváky
Vhodné ještě pro babí léto. Nizozemská tradiční obuv se opět jednou dostává na výsluní módních trendů. Klepání dřeváků s dřevěnou podrážkou uslyšíme stále častěji. Jsou totiž největším hitem obuvi na podzim 2021. Výhodou je pohodlí, které poskytují, snadné nazouvání a vyzouvání, mnoho různých moderních vzorů – od zcela jednoduchých až po komplikovanější kreace ve stylu boho.

2) Vysoké holínky po kolena
Vysoké kozačky na hrubých podrážkách nejsou jen na zimu. Vzdušnější a tenčí modely se budou nosit už o pár týdnů. Nemají žádné zipy, tuto funkci nahrazuje vsazen pás gumy a těsně obepínají lýtka. Mimořádně sexy působí zejména s kratšími sukněmi nebo šaty. Většinou jsou řešeny zcela minimalisticky, ale některé mají jemné kontrastní prošívání nebo kousek látky výrazné barvy, například žluté. Důležité je, aby masivní podrážka netvořila jeden celek, ale byla rozdělena na patu a přední část. Získáte maximálně dramatický look.

3) Sandálky s řemínky na lýtkách
Tak tyto boty jsou hitem léta, ale – ani na podzim nemusíme odložit sandálky na vysokých podpatcích, navíc během celého roku se hodí na společenské příležitosti. Jaké jsou nejvíce trendy? Ať si vyberete jakoukoli barvu, důležitý je štíhlý vysoký podpatek a zejména tenké dlouhé řemínky, které se šněrují až na lýtkách. Působí velmi svůdně a zároveň elegantně. Nosí se především k jednoduchým šatům, ale trendem se stává i jejich sportovnější, mohutnější verze.

4) Mokasíny s hrubými podešvemi
Mokasíny byly vždy považovány za jednoduchou pohodlnou sportovně-elegantní obuv. Svým způsobem nahrazovaly tenisky. Pohodlí mokasín je sice nejdůležitější, ale tuto podzim se k němu přidává další trendový moment – hrubá podrážka. Čím vyšší, tím lépe. Fantasticky vypadají kožené mokasíny se šněrováním, ale i lakované s kovovou přezkou, zda v něžných bílo-fialových kombinacích s bílou podrážkou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek