Sobota, 13 července, 2024
novinky
DomůRady a NávodyDětské komody zkrášlí dětský pokoj holčičkám i klukům

Dětské komody zkrášlí dětský pokoj holčičkám i klukům

-

Máte dítko, které má do 10 let? Ať už jde o holku nebo kluka, všechny malé děti mají rády barevný nábytek. Jakmile dorostou do období puberty, pak si rádi nechají vyměnit nábytek tak, aby byl hezký, moderní a studentský. Starší děti jsou pak rády, když jejich pokoj působí dospěle a bez ostychu si zde pozvou kamarády či později slečnu či kluka. My se podíváme na barevné dětské komody.

Dětské komody za nízké ceny

Pokud si přejete koupit dětské komody v zajímavých tvarech, podívejte se na webové stránky sg-nabytek.cz. Najdete zde např. komody ve tvaru domečků v několika barevných provedeních. Horní deska není rovná, ale znázorňuje tvarem střechu, šuplíky jsou pak barevné, takže je pomyslný domeček hravý a veselý. 

Velmi praktická je i nízká komoda MIRZ 2SZ v bílo šedém provedení. Je opařena kolečky, vrchní strana má ohrádku, takže na ni mohou děti odkládat věci, nebo ji používat i jako stoleček u postele. Jakmile si chtějí komodu posunout ke stolku nebo třeba křesílku, nemusí vynaložit velké úsilí a díky kolečkům ji hravě posunou.

Další variantou jsou komody klasické, u nichž je barevné odlišení „jen“ v detailech, jako např. barevných nožkách, úchytech apod.

Postel, do které budou děti ulehat rády

Na sg-nabytek.cz najdete výrazné slevy, díky nimž si můžete nábytek nejen do dětského pokoje pořídit výrazně levněji, než za běžné ceny. Ke komodám můžete pořídit i hezkou dětskou posteli, ať už hledáte jednolůžko s postranními zábranami, anebo třeba klasickou patrovou postel, na niž uložíte dvě nebo tři děti. Už jste slyšeli o patrových postelích s výsuvným lůžkem? Tady jej najdete. 

Školákům můžete koupit i rohové psací stoly, které výborně využijí prostor koutu místnosti. Co třeba koupit dceři PC stůl s červenými dvířky a šuplíky v rohovém provedení? Více na sg-nabytek.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek