Úterý, 18 června, 2024
novinky
Domů Blog

Fotokoutek na svatbu Ústí nad Orlicí: Zábava pro každou svatební oslavu

0

Fotokoutek na svatbu Ústí nad Orlicí přináší do vaší svatební oslavy nezapomenutelnou zábavu a možnost zachytit ty nejkrásnější momenty vašeho velkého dne. S touto inovativní službou můžete být jisti, že vaši hosté si užijí nejenom svatbu samotnou, ale také vytvoří nezapomenutelné vzpomínky, které si budou rádi prohlížet i po letech.

Svatební fotobudka: kreativita a zábava na každé svatbě

Svatební fotobudka je nedílnou součástí každé moderní svatby. V Ústí nad Orlicí můžete mít tu čest využít ty nejmodernější fotobudky, které vaši svatbu okoření kreativitou a zábavou. Vaši hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky rekvizit a kostýmů a pak se nechat unést do světa fotografování plného spontánních momentů a smíchu. Svatební fotobudka zajistí, že vaše svatba bude originální a nezapomenutelná.

Fotobudka na oslavu narozenin, maturitní ples nebo firemní večírek: zábava pro každou příležitost

Fotobudka není určena pouze pro svatební oslavy. V Ústí nad Orlicí si ji můžete pronajmout i na oslavy narozenin, maturitní plesy nebo firemní večírky. Tato skvělá služba přináší do každé akce zábavu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky s přáteli, rodinou nebo kolegy. Fotobudka na oslavu narozenin, maturitní ples nebo firemní večírek je tou správnou volbou pro každou příležitost, kterou chcete oslavit s úsměvem a radostí.

Fotokiosek: zóna plná možností

Fotokiosek je novým trendem v oblasti fotokoutků. V Ústí nad Orlicí si můžete užít fotokiosek, který přináší ještě více možností a kreativity. Tato moderní varianta fotokoutku vám umožňuje vytvořit si fotografie ve stylu profesionálního studia přímo na místě. S fotokioskem si můžete být jisti, že vaše fotografie budou jedinečné a plné šarmu.

Nabízíme vám zábavu a nezapomenutelné zážitky pro každou svatbu nebo akci v Ústí nad Orlicí. Navštivte naše stránky na fotokoutek.fun a objednejte si naše služby ještě dnes. S fotokoutkem na svatbu v Ústí nad Orlicí si můžete být jisti, že vaše oslava bude plná radosti a vzrušení. A co je nejlepší, dopravu k vám neúčtujeme. Tak neváhejte a udělejte si z vaší události nezapomenutelný zážitek.

Buďte pintlich kdekoliv – aneb hloubkové čištění auta za pár minut

0

Nenechte se limitovat kabely ani zásuvkami – vypucovat a provonět svého motorového miláčka zvládnete na chalupě, zahradě i na sídlišti! Budete potřebovat správnou kosmetiku a praktického parťáka!

Krásně čistá palubka, průzračný výhled a voňavé sedačky jsou snem, který s mazlíčky a rodinou obvykle bývá těžké udržet. Pokud ale máte kvalitní pomůcky a kosmetiku, můžete dopřávat stejně jako pleti i svému autíčku kvalitní péči, díky které zůstane jeho interiér déle krásnější, funkční a provoněný. Takový malý wellness navíc motorovému miláčkovi můžete v dnešní moderní době dopřát všude.

Rychle vyčištěný interiér auta – kdekoliv!

Už jste vyklepali koberečky a pořádně vysáli sedačky? Pak přichází na řadu další pomocník, kterého po zimě pravděpodobně využijete i doma nebo na terase. Sedačky mají paměť – ukládá se do nich každá rozlitá limča, ukápnutá zmrzlina, pot i pachy mokrých mazlíčků. To vše ale můžete celkem snadno z čalounění dostat.

Výkonný aku tepovač SE Compact Battery si vás získá nejen díky svobodě pohybu, ale také díky skvělému výkonu, se kterým vlákna sedaček, koberečků i potahu v kufru vyčistíte opravdu do hloubky. Velikou výhodou je možnost využití stroje bez přístupu k elektrické zásuvce. Baterie 18 V zajistí energii až na 24 minut. Dlouhá a ohebná sací hadice s vnitřní hadicí na čisticí prostředek zaručují velké pohodlí a flexibilitu při čištění i na těžko přístupných místech. Hravě tak zvládnete autosedačky, čalounění na zahradním nábytku i kobercích. Po práci stačí spustit funkci hygienického proplachu. Ten odstraní nečistoty z přístroje a hadice, takže zabraňuje vzniku bakterií a zápachu. A tepovač je opět připraven vám posloužit.

Mrkněte na možnosti tepovače:

Wellness pro auto!

Aby auto dobře sloužilo, reprezentovalo, a hlavně stále vám dělalo radost, můžete mu dopřát takový malý wellness. Stejně jako pleť vaší drahé polovičky si i interiér vašeho miláčka žádá menší péči. Věřte, že využití autokosmetiky rozhodně nebudete litovat!

Čistič interiéru auta Kärcher RM 651 vás potěší zejména, pokud hledáte univerzální čistit, který použijete jak na sedačky, palubku, displeje či umělou kůži. Účinně odstraňuje pachy a nečistoty, jako je špína, otisky prstů, mazací filmy, zbytky jídla a pití, stejně jako sluneční krém. Zároveň s jeho použitím předcházíte znečištění v takovém rozsahu. Jeho příjemná citrónová vůně navrátí do vašeho auta svěžest.

S čističem autoskel Kärcher RM 650 se podíváte na zoubek i odolným nečistotám, jako jsou mastné otisky prstů. Využijete jej i na zrcátka, čelní skla nebo světlomety, protože si bezvadně poradí i se zaschlým hmyzem a ulpívajícími emisemi. Na sklech nezůstanou šmouhy ani odlesky. Použitím prostředku předcházíte i opětovnému velkému znečištění. Takže budete mít dlouho krásný výhled a přehled.

Na palubní desce se kromě špíny a mastným flekům chceme vyhnout ještě jedné nepříjemnosti – škrábancům. Občas stačí ale jeden neobratný pohyb s klíči nebo dlouhými nehty a rýha je na světě. S čističem palubní desky Kärcher RM 652 hloubkově odstraníte špínu a zároveň i plastový povrch chráníte před vodou i nečistotami. Díky UV ochraně zpomaluje žloutnutí a ztrátu barvy. Navíc skryje i jemné škrábance, takže kokpit vašeho auta zůstává déle krásný.

Více informací o pomocnících naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

0


Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Zlato překonává historická maxima

Posledních několik týdnů pozorujeme postupný nárůst ceny zlata na nová historická maxima. Dávejte si však pozor – rozhodně se nevyplatí čekat na kdovíjakou korekci. Přece jen se bavíme o dlouhodobé investici, takže na událostech několika týdnů opravdu nezáleží. Záleží na tom, co se stane v rámci deseti, patnácti i více let.

Přední světoví analytici jasně tvrdí, že právě v tomto horizontu cena zlata poroste ještě o pořádný kus výše. Z toho důvodu se vážně nevyplatí čekat na korekci. Vůbec nehleďte na aktuální situaci a prostě přikupujte v pravidelných intervalech.

V průběhu každého roku si určete konkrétní data, kdy bezpodmínečně přikoupíte další slitek/cihličku. Může to být každý měsíc po obdržení mzdy, nebo třeba třikrát ročně. Samozřejmě záleží na vaší investiční strategii a aktuálních možnostech.

Právě takový postup je všeobecně uznávaný mezi všemi zkušenými konzervativními investory. Přináší s sebou totiž ideální poměr zhodnocení/rizikovosti. Pamatujte, že u dlouhodobých investic je časování trhu nesmysl.

Hlídejte si marže obchodníků

Za své peníze požadujte jen klasické zlato ve fyzické podobě. Takový produkt si bezpečně uschováte do sejfu a v případě nouze (člověk nikdy neví) jej vezmete s sebou a poté prodáte. To samé se opravdu nedá říct o akciích zlatých dolů, virtuálním držení zlata či bankovním spoření do zlata.

Co se týče fyzického zlata, dávejte si pozor na jedno specifikum – žádná česká mincovna nevyrábí zlaté slitky ani cihličky. Chcete-li je tedy koupit, musíte si vybírat z kusů dovezených ze zahraničí (hlavně ze Švýcarska).

Během procesu dopravy až k nám se vystřídá několik subjektů. Každý z nich si logicky naúčtuje svou marži. Z toho důvodu se cena absolutně totožných slitků napříč různými obchodníky liší klidně až o 10 %. Co z toho plyne? Porovnávejte a kupujte jen u výhodných dodavatelů!

Jak vypadá ideální dárek pro každého jedince? Známe odpověď

0

Jsou pro vás neustálé narozeniny, svátky, výročí i další příležitosti noční můrou? Snažíte se pokaždé horko těžko vymyslet alespoň trochu rozumný dárek? V takovém případě pro vás máme tip na opravdu jedinečný předmět. Čím zaručeně potěšíte každého?

Dárek přesně na míru

Nejdříve je potřeba uvědomit si, že cena není ani zdaleka nejdůležitějším kritériem úspěchu. Chcete-li opravdu potěšit, musíte se spolehnout spíše na originální nápad. Vážně nemusíte kupovat kdovíjak nákladné zbytečnosti.

Jasným důkazem je například tričko s vlastní fotkou. Tento šikovný nápad s sebou přináší ohromné množství zajímavých možností. Díky tomu uděláte radost svým dětem, drahé polovičce, rodičům, sourozencům, ale i kolegům v práci.

Vaše děti ocení například motiv s jejich oblíbeným streamerem, případně s pohádkovou postavou a podobně. Staří rodiče budou rádi za tričko s vaší společnou fotografií a nápisem „nejlepší mamka/taťka“ na světě. Pro kolegy vymyslete spíše vtipný motiv, který se může týkat vaší společné práce. Takto bychom mohli pokračovat donekonečna.

Jak na to?

Výroba takového trička je otázkou několika málo kliknutí myši. Stačí si rozkliknout webové stránky pod výše vloženým odkazem. Poté si vyberte ideální střih, velikost i barvu trička. Ihned po potvrzení volby se před vámi objeví jednoduchý grafický editor, do něhož stačí nahrát kýženou fotografii. Stejně tak lze napsat jakýkoliv text, vložit logo…

Celý proces designování budete mít hotový maximálně do deseti až patnácti minut. Dejte si však záležet – přece jen vymýšlíte dar pro své blízké. Pořádně projeďte galerii ve svém mobilním telefonu i počítači. Ve finále stačí výsledný produkt objednat, zaplatit a počkat několik pracovních dní na jeho rychlé doručení až k vám domů.   

Jak nejlépe poslat zásilku do zahraničí?

0

Máte příbuzné, kamarády, známé či obchodní partnery v zahraničí, rádi byste jim čas od času poslali balíček, ale nevíte, na koho se obrátit? My ano!

Lámete si hlavu, jak poslat balík do NěmeckaJak poslat balík do Franciejak poslat balík do USA, popřípadě jakékoliv jiné země? Možností máte hned několik, a zdaleka se nejedná jen o Českou poštu.

Není jen Česká pošta

Není tomu tak dávno, kdy měla na přepravu zásilek monopol Česká pošta. Tyto doby naštěstí jsou dávno pryč. A to je dobře, protože pobočky mizí a na těch, které zůstaly, většinou fungují několik dní v týdnu a otevírací doba v tyto dny (od 10:00 do 15:00) pracujícím občanům prakticky znemožňuje využívat jejich služeb. Naštěstí je nepotřebují. Spolu s Českou poštou tu jsou i další přepravní společnosti, které vaši zásilku přepraví třeba na opačný kout světa.

Na koho se obrátit

TNT, WeDo, DPD, UPS, Top Trans nebo třeba FedEX. Všechny tyto společnosti vaši zásilku dopraví tam, kam potřebujete. Třeba až za oceán. Rychle a bezpečně. Ale za různý peníz. Ano, jejich ceny se mohou lišit i o několik stovek, mnohdy i tisícovek. A vy zřejmě budete chtít vybrat takovou, se kterou váš balíček za hranice poputuje co nejlevněji. Co pro to budete muset udělat?

Hledáte nejlevnějšího přepravce?

Možnosti máte dvě. Jednotlivé dopravce můžete oslovovat individuálně. Sdělit jim, že chcete odeslat zásilku do zahraničí, sdělit jim její parametry, cílovou destinaci, a vyžádat si přepravní cenu. Tímto způsobem si vyzpovídat každého přepravce a jejich ceny pak mezi sebou porovnávat. Nemáte na tuto činnost čas? V tom případě tu je ještě druhá možnost, a to delegovat tuto práci na ty, kteří tak učiní za vás. A tou je společnost ShipEx.cz. To je jakýsi srovnávač všech přepravců, který vám během pár okamžiků vybere toho nejlevnějšího.

Vyberte toho nejlepšího

Jak to funguje? Jednoduše. Na hlavní stránce ShipEx.cz vyplníte jednoduchý formulář, do něhož doplníte hmotnost a rozměry zásilky, cílovou zemi, kliknete na políčko Spočítat cenu přepravy a chytrý software vám během pár vteřin nabídne nabídky jednotlivých přepravců. A vy si z nich vyberete tu, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. To totiž nemusí být jen cena přepravy. Pokud vás nějaká nabídka osloví, můžete si ji hned v ten samý okamžik objednat.

Žádné fronty nečekejte

Pak už jen počkáte na kurýra, který si u vás, ať již doma či v zaměstnání, zásilku vyzvedne. V ten okamžik to pro vás končí. Ještě před tím ale bude třeba zásilku dobře zabalit. Jak na to, je do detailu rozepsané na stránkách shipex.cz. Na bedrech společnosti, která má na svém kontě více než 700 tisíc odeslaných zakázek a 80 tisíc spokojených zákazníků, je vyřízení veškerého papírování včetně vyřízení celních formalit. Pokud budete mít zájem, zásilku si můžete i pojistit. ShipEx se postará o vše.

Co všechno lze poslat

Poslat můžete obyčejný dopis, balík, kufr, který se nevešel do letadla, pneumatiky, nábytek, umělecká díla i paletu se zbožím. Přehled zboží vyloučeného z přepravy opět najdete na ShipEx.cz. Zásilka ke svému adresátovi poputuje v závislosti na cílové destinaci zhruba pět pracovních dní, v případě expresního doručení u něj může být i druhý pracovní den. Uznáváte, že odeslat balík do zahraničí je s ShipEx.cz hračka?

Rolety den a noc jsou funkční ozdobou interiéru

0

Rolety den a noc se stávají stále oblíbenější součástí moderního interiéru díky inovativnímu designu a praktickým vlastnostem. Tyto rolety nabízejí flexibilní regulaci světla a soukromí, což je dělá ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s elegantním designem ve svém domově nebo v pracovních prostorách. Jaké mají výhody a využití?

Co jsou rolety den a noc?

Rolety jsou stále důležitým prvkem pro nastavení atmosféry a světla v domově nebo pracovním prostředí. Mnoho času trávíme u monitorů, obrazovek a displejů a prudké světlo nebo jeho odlesky působí rušivě. Zastínění je tak důležité pro pohodlné sledování televize i práci na počítači, na kterou se chceme soustředit bez vyrušování nebo mžourání ve snaze zahlédnout alespoň část obsahu monitoru. Rolety den a noc představují inovativní přístup k zatemnění a regulaci světla v interiéru. Kombinací průsvitných a neprůsvitných pruhů látky umožňují flexibilní nastavení intenzity světla a soukromí podle potřeby. Žaluzie den a noc jsou speciální typy rolet, které umožňují individuální nastavení propustnosti světla a soukromí v místnosti. Jejich unikátní design spočívá v kombinaci průsvitných a neprůsvitných pruhů látky, které lze nezávisle posouvat a přizpůsobovat podle potřeby. Neprůsvitné pruhy slouží k úplnému zatemnění místnosti, ideálně v noci nebo při potřebě většího soukromí, zatímco průsvitné pruhy umožňují propouštění denního světla do místnosti.

Možnosti využití v interiéru

Rolety den a noc mají široké uplatnění v různých typech interiérů. Jsou vhodné jak pro domácí, tak i komerční prostředí. V domácnostech se často využívají v ložnicích pro zajištění klidného spánku bez rušivých světel a dalších vlivů zvenku, v obývacích pokojích pro regulaci světla při sledování televize nebo čtení knihy a také v dětských pokojích pro odpolední odpočinek. V komerčních prostorech jsou rolety den a noc oblíbenou volbou v restauracích, kavárnách a kancelářích, kde pomáhají vytvářet příjemné a komfortní prostředí pro zákazníky i zaměstnance. Vhodné jsou také do veřejných míst, kde je žádoucí zachovat soukromí, jako jsou ordinace a čekárny lékařů, kosmetické salony nebo kadeřnictví, stejně jako například masážní salon nebo kanceláře v přízemí s okny do ulice.

Výhody rolet den a noc a proč si je vybrat

Rolety den a noc nabízejí celou řadu výhod, které je činí nejen funkčním, ale i estetickým prvkem našeho domova či pracovního prostoru. Neslouží jen k tomu, abychom je zatáhli večer před spaním a ráno je opět srolovali, ale poskytují mnoho dalších výhod než jen zatemnění na noc.

Flexibilní regulace světla a soukromí

Jednou z hlavních výhod rolet den a noc je možnost individuální regulace světla a soukromí v místnosti. Díky kombinaci průsvitných a neprůsvitných pruhů látky můžeme snadno nastavit požadovanou úroveň propustnosti světla a zároveň udržet soukromí. Průsvitné pruhy totiž umožňují průchodu světla do místnosti, ale zachovávají soukromí a neprůhlednost zvenčí. Tato flexibilita umožní vytvořit si ideální atmosféru v místnosti podle aktuálních potřeb a preferencí, ať už chceme sledovat oblíbený seriál, uspat dítě po obědě nebo si užít ranní kávu bez zvědavých pohledů kolemjdoucích.

Ochrana před UV zářením

Rolety den a noc chrání interiér před škodlivými UV paprsky, které mohou způsobit vyblednutí nábytku, podlahy a dekorací. Tímto způsobem pomáhají udržovat domov v krásném stavu po dlouhou dobu a snižují náklady na obnovu interiéru. To mohou využít i knihovny, muzea, hrady a zámky, kanceláře a prostory se starožitným nábytkem a mnoho dalších.

Regulace teploty

Díky schopnosti regulovat propustnost světla pomáhají rolety den a noc i s regulací teploty v místnosti. V létě mohou minimalizovat přímé sluneční záření a udržovat interiér chladnější, což je vítané především v místnostech, kam celý den svítí slunce. V horkých dnech pak bývají neobyvatelné, protože jsou přehřáté. V zimě pak umožňují zvýšit propustnost světla a tím i teplotu v místnosti.

Estetika a design

Kromě své funkčnosti a praktického využití jsou rolety den a noc také elegantním designovým prvkem, který dokáže oživit a zdokonalit vzhled interiéru. Jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a materiálech, díky čemuž lze snadno sladit s ostatním vybavením a dekoracemi v místnosti nebo naopak zvolit naprosto kontrastní barvu či vzor. Doba, kdy se rolety zatahovaly výhradně na noc jako odstínění světla pouličních lamp, protože byly téměř nevzhledné, je již naštěstí pryč a moderní rolety jsou součástí interiéru včetně kazet a ovládacích mechanismů.

Snadná údržba a instalace

Rolety den a noc jsou jednoduché na instalaci a údržbu. Jejich jednoduchý design umožňuje snadnou montáž bez potřeby složitých stavebních úprav. Na okno je lze zacvaknout bez vrtání, nebo si zvolit umístění ukotvení. Rolety den a noc jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou odolné vůči poškrábání a opotřebení. Údržba spočívá v pravidelném odstranění prachu a nečistot jemným hadříkem nebo vysavačem s nástavcem pro textilní povrchy.

Rolety den a noc představují elegantní a funkční řešení pro regulaci světla, soukromí a teploty v interiéru. Jejich výhody a široké využití je činí ideální volbou pro každý domov, kancelář nebo komerční prostor. Díky svému modernímu designu, praktickým vlastnostem a snadné údržbě jsou rolety den a noc investicí do komfortu a pohodlí vašeho prostoru.

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

0

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou?

Co jsou kanabinoidy a jaký mají efekt

Kanabinoidy, respektive fytokanabinoidy jsou chemické sloučeniny, které se v přírodě vyskytují především v rostlinách konopí. V současné době je popsáno již kolem 100 druhů. K těm nejznámějším jednoznačně patří CBD a THC. Mimo to se jedná o CBG, CBN nebo HHC.

Fytokanabinoidy jsou podobné kanabinoidům, což jsou látky, které jsou produkovány přímo lidským tělem. I jejich rostlinné protějšky proto mohou napodobovat přirozené působení kanabinoidů. Navazují se především na tzv. kanabinoidní receptory CB1 a CB2. Receptory CB1 se nacházejí především v centrální nervové soustavě, dále v plicích, játrech a ledvinách. CB2 souvisí s imunitním systémem a krvetvornými buňkami.

Tyto receptory tak ovlivňují přirozené fyziologické procesy v organismech obratlovců, včetně chuti, vnímání bolesti, nálady a paměti. Tím mohou i fytokanabinoidy pozitivně působit na lidské zdraví. Mezi jejich účinky patří především schopnost tlumení bolesti, dále uvolňování křečí, mírnění nevolností, podpora imunity či snížení hladiny stresu.

Fytokanabinoidy nejsou psychoaktivní

Podle současných studií může mít konkrétně CBD také pozitivní vliv v případě Alzheimerovy nebo Parkinsonovy choroby. CBG se naproti tomu využívá například pro tlumení zánětů. CBN je známo svými sedativními účinky, což má význam především při léčbě nespavosti. U HHC byly naproti tomu pozorovány relaxační a povzbuzující účinky.

Výše uvedený efekt však je psychoaktivní pouze u THC a HHC. CBD, CBN, CBG takto působící nejsou. Znamená to, že toto spektrum látek nemá psychotropní efekt a může tedy i být legálně konzumováno. A to v různých formách, běžně dostupné jsou například HHC květy nebo CBD oleje.

Pro léčebné účely se navíc tyto složky získávají výhradně z odrůd technického konopí, u něhož se sleduje a kontroluje obsah THC. Ten se nesmí dostat nad hranici 1 %. Tím lze garantovat, že se jedná výhradně o prostředek léčivý, nikoli o nelegální drogu.

 Chcete si vychutnat vůni vyhlášených parfémů levně? Víme, kde nakoupit

0

Parfémy jsou tu s námi již déle než čtyři tisíce let. První dochované zmínky pocházejí ze starověké Mezopotámie, kdy tehdejší lidé míchali nejrůznější květiny, olej a myrhu, aby získali nádherně vonící přípravek. V dnešní době jsme samozřejmě o pořádný kus dále a můžeme se těšit z desítek a desítek vyhlášených značek z celého světa. Lákají vás elegantní vůně, ale nechcete zbytečně utrácet celou výplatu?

Alternativní parfémy

Lákají vás vůně od světoznámých výrobců, jako jsou třeba Yves Saint Lauren, Prada, Chanel, Valentino, Versace a další značky? Nelíbí se vám však, že všechny tyto vůně stojí pořádný balík? V takovém případě jsou pro vás správnou volbou spíše alternativní parfémy, jež jsou inspirované původními značkami.

V tomto ohledu se hodí zmínit hlavně Niche parfémy. V rámci této řady naleznete desítky produktů, které se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a chlubí se vysokou koncentrací esenciálních olejů. Ačkoliv jsou poměrně přesně inspirované světoznámými značkami, i přesto stojí jen zlomek jejich ceny.

Přesvědčte se sami

Láká vás například klasika v podobě Baccarat Rouge 540? V takovém případě si určitě dopřejte parfém Platin 248 pod vloženým odkazem. Tato unisex vůně váš potěší převahou jasmínu a šafránu, které doplňuje ambrové dřevo, cedrové dřevo a borovice. K tomu připočtěte 22 % esenciálních olejů a máte naprosto jasno.

Máte spíše rozdílný vkus? Pak se podívejte na webové stránky oblíbených dodavatelů z Romeron, projděte si pestrou nabídku alternativních parfémů a ihned získáte inspiraci. U každého jednotlivého kusu máte napsané, jakou světoznámou značkou se inspiruje. Díky tomu si dopřejete elegantní vůni za krásnou cenu.

V nabídce najdete jak dámské a pánské, tak i unisex varianty pro obě pohlaví.     

Vyzmizíkujte vrásky za 3 minuty

0

Vadí vám vrásky okolo očí? Tak se jich zbavte! Přímo je vyzmizíkujte. Že to není možné? Ale je. S korejskou přírodní kosmetikou tedy určitě.

Korejky jsou pověstné svými vysokými nároky na kosmetiku, jakou používají. Nekvalitní produkty u nich nemají šanci. Proto korejská kosmetika dobývá světový trh. A prostřednictvím společnosti PURE DISTRICT se dostává se i k nám. A nejenom to. Její majitelky, PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková, jsou skutečné znalkyně v oboru.

Vlastní anti-age výzkumy

Produkty, které se nakonec rozhodnou nabízet svým zákaznicím a na svém e-shopu, opravdu pečlivě vybírají. V nabídce tak nenajdete jediný produkt, o jehoúčinnosti by nebyly stoprocentně přesvědčeny. Zkrátka za své zboží dávají ruku do ohně. A nejenom to. Ony samy aktivně vytvářejí vlastní anti-age výzkumy. Pokud i vás tento obor, který rozhodně má budoucnost, také zajímá, rozhodně doporučujeme navštívit jejich nový showroom na pražských Vinohradech.

Nejenom vrásky budou minulostí

Ale zpět k zázračnému korejskému zmizíku vrásek. Jím je v mnoha ohledech geniální sérum Nine Tails z portfolia korejské značky GIBEST, které v podstatě plně nahradí dermální výplně. Tajemstvím úspěchu je jeho jedinečné složení. Kombinace exosomů, PDRN, peptidů, kyseliny hyaluronové a dalších přírodních extraktů, která vypíná vrásky už po první aplikaci. A ta pravidelná pak přináší výsledky srovnatelné s účinky injekčních výplní.

Silná imunita, perfektní paměť a energie na rozdávání

V PURE DISTRICT moc dobře vědí, že krása přichází zevnitř. Na kvalitě pleti se tak odráží i celkový zdravotní stav. A základem zdraví je silná imunita. Tu efektivně posílí ženšenový extrakt KOMBE (vlastní brand PURE DISTRICT, který je chráněn ochrannou známkou pro evropský trh). V tomto případě se jedná o skutečný elixír zdraví, který nejenže posílí imunitu, ale dodá energii a zlepší paměť.

Medaile se jménem: Oslava osobnosti a dědictví v jednom jedinečném dárku

0

V České republice, kde každé jméno má svou vlastní historii a hluboký význam, existuje dárek, který dokáže uchovat a oslavit tuto jedinečnost. Medaile se jménem, dostupné na Ceska-jmena.cz, představují více než jen zdobný předmět. Bývají výrazem uznání, lásky a spojení s naší kulturou a tradicí.

Poznáte nejfrekventovanější česká jména?

Jména podléhají módě. Ta tradiční, ale přetrvávají. Medaile se jmény, stříbrné a zlaté, jsou však připraveny téměř pro každého. Jen stěží najdete jméno, které by na medaili chybělo. A určitě tam nechybí ta nejtradičnější česká jména. Víte, která to jsou? Pojďte se podívat na jejich význam.

Nejfrekventovanější jména mužů

Jiří: Toto jméno vychází ze starořeckého slova Georgios, které značí osobu pracující na poli. Svůj význam má ve spojení se svatým Jiřím, chráněncem mnohých evropských národů, známým z legend o drakobijci.

Jan: Pocházející z hebrejského Jochanan, Jan znamená „Bůh prokazuje milosrdenství“. Toto jméno má hluboké kořeny v křesťanské tradici, odkazujíc na osobnosti jako Jan Křtitel a Jan Evangelista.

Petr: Odvozené z řeckého slova Petros, což v překladu znamená „skála“, je Petr spojován s biblickou postavou svatého Petra, prvního z Ježíšových apoštolů a papeže.

Josef: Jméno hebrejského původu znamenající „Bůh přidá“. Josef je známý biblickým příběhem o synu Jákobovu a jeho zázračném záchraně Egypta, stejně jako svatý Josef, manžel Marie a pozemský otec Ježíše.

Pavel: Původem z řečtiny, Pavel značí „malý“ či „pokorný“. Toto jméno je neoddělitelně spojeno s postavou apoštola Pavla, klíčového hráče v raném křesťanství a autora mnoha epistolárních textů.

Nejfrekventovanější jména žen

Marie: Hebrejské jméno obvykle vykládané coby „milovaná“ či „paní“. Marie je nejrozšířenějším ženským jménem, částečně kvůli postavě Panny Marie, matky Ježíše, v Novém zákoně.

Jana: Ženská forma jména Jan, které znamená „Bůh je milostivý“. Toto jméno sdílí stejný náboženský význam s mužskou variantou a je oblíbené v mnoha křesťanských kulturách.

Eva: Odvozeno z hebrejštiny, Eva znamená „život“ nebo „ta, která dává život“. V Bibli je představena jako první žena a matka všech lidí, ústřední postava příběhu o stvoření.

Hana: Jméno hebrejského původu, znamenající „oblíbená“ nebo „plná milosti“. Biblická Hana je známá svým emotivním příběhem víry a modlitby, která vedla k narození proroka Samuela.

Anna: Jde o variaci na jméno Hana s podobným významem. V Novém zákoně je Anna zmíněna coby prorokyně, která uznala Ježíše za Mesiáše.

Každá medaile se jménem je uměleckým dílem, vyráběným s důrazem na detail a kvalitu

Medaile jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů – buď zlata nebo stříbra – a označené českou puncovní značkou. Představují nejen estetickou krásu, ale i hodnotu, která se s časem neztrácí. Dodávají se v elegantním balení s certifikátem pravosti. Nejde jen o symbolický dárek. Představují cenný majetek a stávají se potenciálním rodinným dědictvím.

Unikátnost těchto medailí spočívá v jejich personalizaci

Na webu Ceska-jmena.cz si můžete vybrat medaili s libovolným jménem a nechat si na ní vyrýt i libovolné příjmení. To dává každé medaili osobní dotek. Tento dárek tak může reflektovat nejen identitu osoby, ale i její místo v rodinné linii a v širším kontextu české kultury a historie.

Tento dárek je ideální pro různé příležitosti – od oslav narození, přes významné životní milníky jako jsou narozeniny nebo jmeniny, až po výročí nebo způsob, jak ocenit zvláštní úspěch. Vzhledem ke svému významu a eleganci bývají tyto medaile také vhodné jako reprezentativní dary od měst a obcí pro významné občany, stejně coby ocenění od firem pro jejich klíčové zaměstnance.

Osobní dárek se jménem se cení

V dnešní době, kdy jsme přehlceni všedními a neosobními dárky, nabízí medaile se jménem návrat k tradici a k přemýšlivému darování. Jsou to dárky, které přinášejí radost nejen v okamžiku předání, ale které budou ceněny a oceňovány po mnoho let. Jde o dárky, které oslavují nejen osobu, ale i její jméno a příběh, který za tím jménem stojí. Medaile se jménem tedy není jen krásným předmětem, ale je i nositelem významu, symbolickým mostem mezi minulostí, přítomností a budoucností.

Nejnovější články